Halloween Energylandia Night w Zatorze 21 października 2023 - 4 Domy Strachów

Halloween to nie tylko upiorna zabawa. To święto kreatywności, potrzebnej w czasie szukania przebrania na Halloween 2023. To wydarzenie łączące nie tylko bliskich ale i sąsiadów oraz ludzi z odległych zakątków kraju i świata. Halloween to cudowna podróż i to dosłownie, ponieważ organizowane są imprezy na Halloween 2023 w Energylandii, Zamku Książ i innych ciekawych obiektach chętnie odwiedzanych przez turystów.

halloween-night-2023JPG

Halloween Night 2023 Energylandia w Zatorze

Halloween Night 2023 Energylandia w Zatorze to wydarzenie, które startuje 12 października 2023 i trwa do 29.10.2023. Rodzinny Park Rozrywki w Małopolsce zaprasza do wspólnej zabawy w upiornym klimacie. Wystylizowani animatorzy będą dbać o dobry nastrój na każdym kroku. Nowe scenografie z dreszczykiem i dekoracje w pełni oddadzą charakter tego święta. Nie tylko kosmici wylądują na tej planecie. W Halloween 2023 Night w Energylandii będzie upiornie aż w 4 Domach Strachów: Monster House, Psychoterria, Scary Loft i Obsessive House.

halloween-zamek-w-mosznejJPG

Halloween Energylandia Night 2023

Na wszystkich spragnionych mocnych wrażeń czekają tematyczne zabawy i animacje. Mnóstwo niespodzianek czyha na każdym rogu Rodzinnego Parku Rozrywki w Energylandii. Dla najodważniejszych przygotowano specjalnie wydzieloną Strefę Grozy. W odpowiedzi na zaproszenie pojawi się w Rodzinnym Parku Rozrywki w Halloween Energylandia 2023 przystojniak Dyniak oraz przylecą z Łysej Góry czarownice, duszki, czarne kotki, wampirki, zombiaczki, kościotrupki zagłodzonych w zamkowych lochach, Białe Damy i inne strachy.

halloween-pieskowa-skala-2023JPG

Halloween 2023 Imprezy w Polsce

Halloween Energylandia Night 2023 startuje już od 12 października i trwa do 29 października 2023. W tym czasie Park Rozrywki w Zatorze będzie czynny do godziny 22:00. W Polsce Halloween 2023 będzie obchodzone 31 października. Najhuczniej celebruje się Halloween 2023 w Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytani. Nie tylko dzieci zadają sobie to najpopularniejsze w październiku pytanie? kiedy jest Halloween 2023 w Polsce i na świecie? Przygotowania do wyjścia na imprezę Halloween rozpoczyna się miesiąc wcześniej, ponieważ dobra zabawa zależy w głównej mierze od starannie dobranego przebrania Halloween.

halloween-2023-imprezy-w-polscejpg

Fajne przebrania Halloween 2023

Halloween 2023 pozwala puścić wodze fantazji. Strój na Halloween 2023 damski najczęściej inspirowany jest bohaterami z filmów grozy np. "Rodziny Adamsów" lub sagi "Zmierzch". Najdroższy jest kostium wampirzycy lub Marge Simpson. Strój na Halloween 2023 męski, także nawiązuje do czarnych charakterów ze znanych horrorów. Przebranie za Diabła, Dmuchany kostium kosmity lub strój Psychopaty to najczęściej wybierane przebrania na Halloween 2023. Inspiracją mogą być postaci z Domu Strachów będącego w Średniowiecznej Osadzie Górników w Złotym Stoku a także Chata Kata wyposażona w narzędzia do torturowania.

dom-strachow-osada-gorniczajpg

Strój Dyni dla dziecka na Halloween 2023

Dla dzieci ciekawą propozycją przebrania na Halloween 2023 jest Strój Dyni. Gotowe kostiumy na Halloween można kupić w sklepie internetowym lub marketach. Mnóstwo zabawy dostarcza samodzielne przygotowanie stroju Dyni dla dziecka na Halloween 2023. Aby przebrać dziecko za Dynię wystarczy: pomarańczowa koszula, spódniczka, opaska na włosy i sztuczny puch. To od indywidualnych upodobań zależy czy strój dyni dla dziecka będzie wierną kopią symbolu Halloween 2023 jakim od dawnych czasów jest dynia, czy będzie tylko przywoływać z nią skojarzenia.

kostium-dynia-na-halloweenpng

Energylandia Halloween 2023 Promocyjne ceny

Warto wstrzymać się do ostatniego dnia z zakupem biletów na imprezę Halloween 2023 w Energylandia Night. W zeszłym roku w ostatnim dniu celebrowania święta halloween w Energylandii ceny biletów spadły, wpierw o połowę ceny a potem nawet do 20 zł. 50% rabatu przyznawano dla biorących udział w imprezie Halloween w Zatorze w przebraniu. Świętowanie Halloween w Energylandii zaraża pozytywną energią z domieszką grozy. W tym dniu nie tylko najwyższe i najszybsze kolejki górskie przyprawiają o dreszcze i głośne krzyki. Nie tylko organizatorzy dbają o atmosferę. Najwięcej zależy od osób uczestniczących w Halloween Energylandia Night 2023, którzy powinni mieć w sobie ducha dobrej zabawy.
         
"CUKIEREK ALBO PSIKUS"

Życzymy demonicznie cudnej zabawy

Zobacz artykuł: Zabawy Na Halloween 2023 Imprezy dla Dorosłych i Dzieci Halloweenowa Noc