Ciężarówka Coca Cola Trasa 2023 Świątecznej Ciężarówki Coca Coli Św. Mikołaj

Zgodnie z tradycją tak i w grudniu 2023 rusza w trasę Świąteczna Ciężarówka Coca Coli. To słynny truck z reklamy, który przypomina że… “Coraz bliżej święta” Bożego Narodzenia. Mija prawie 30 lat od pierwszej trasy Ciężarówki Coca Coli. To pokazuje, że “Magia Świąt zawsze znajdzie drogę” na wprowadzenie świątecznej atmosfery.

Historia Ciężarówki Coca Coli z 1995 Roku


Niektóre kampanie reklamowe na długo zapadają w pamięć. Tak też się stało z reklamą Coca Coli z 1995 roku. Sznur czerwonych ciężarówek z pięknie podświetlonym kształtem wyjechały na ulice. Coca Cola zatrudniła amerykańską agencję, która wykorzystała koncepcje specjalistów, którzy współtworzyli efekty specjalne w Star Wars i filmie “Poszukiwacze Zaginionej Arki”. Tak powstały 3 Świąteczne Ciężarówki Coca Coli ważące 2 tony o długości 12 metrów. Wprawdzie samochody były tylko makietami, które nigdzie nie wyjechały poza plan filmowy, jednak udźwignęły prawie 40 tysięcy żarówek. Po sukcesie światowej reklamy zorganizowano tournée czerwonych ciężarówek po Stanach Zjednoczonych. W 2006 roku w taką samą trasę ruszyła ciężarówka Coca Coli z Brukseli. Europejska trasa okazała się kolejnym sukcesem i jest kontynuowana do dziś.

Świąteczna Ciężarówka Coca Coli Trasa 2023


Już wkrótce legendarne Świąteczne Ciężarówki Coca Coli będą rozprzestrzeniać ducha Świąt Bożego Narodzenia, gdziekolwiek się pojawią. Poniżej Trasa Ciężarówki Coca Cola 2023:

  • 2 grudnia (sobota) - SŁUPSK woj. Pomorskie
  • 9 grudnia (sobota) - GNIEZNO woj. Wielkopolskie
  • 16 grudnia (sobota) - LUBLIN woj. Lubelskie
  • 20 grudnia (środa) - miasto wybrane w wyniku głosowania
  • 22 grudnia (piątek) - WARSZAWA woj. Mazowieckie


Ciężarówka Coca Cola Głosowanie na Swoją Miejscowość...


Każdy może zagłosować na swoją miejscowość. Głosowanie wystartowało 15 listopada 2023r. i potrwa aż do 5 grudnia 2023r. do godziny 23:59. Wystarczy pobrać aplikację na telefon i oddać głos. A raczej do 5 głosów. Jeden użytkownik aplikacji Coca Coli może oddać maksymalnie pięć głosów na swój typ. W terminie 20 grudnia 2023r. (w środę) pojawi się Ciężarówka Coca Coli w mieście, które uzbiera najwięcej głosów. Zaproś Świętego Mikołaja do swojego miasta!

Ciężarówka Coca Cola Trasa i Atrakcje


Świąteczna Ciężarówka Coca Coli dostarcza mnóstwa niespodzianek. W czasie trasy 2023 będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem i skorzystać z fabryki upominków. W świąteczną atmosferę wprowadzają sanie, którymi można się przejechać w wirtualu. Można się także zaopatrzyć w niespotykany prezent, którym są spersonalizowane puszki Coca Coli.

Konkurs Coca Coli - Świat Potrzebuje Więcej Mikołajów


Zgodnie z przesłaniem Coca Coli każdy z nas ma w sobie odrobinę Świętego Mikołaja. Okres Bożego Narodzenia to doskonały czas, by wcielić się w rolę Św. Mikołaja. Konkurs Coca Coli “Świat Potrzebuje Więcej Mikołajów” ma wprawić w radosny nastrój. Warto dzielić się Prawdziwą Magią i wesprzeć potrzebujących w tym szczególnym czasie. Krótki quiz pozwala sprawdzić, jakim jesteśmy Mikołajem. Coca Cola w zamian za to przekaże darowiznę na Polski Czerwony Krzyż w imieniu gracza.

Magia Świąt płynąca nie tylko z Ciężarówki Coca Coli


Na ludzi podążających trasą 2023 Świątecznej Ciężarówki Coca Coli czekają litry darmowego czarnego napoju. Na wszystkich innych czekają magiczne nagrody w zamian za zeskanowanie kodu QR z pysznego napoju Coca Coli:

  • Wycieczka do krainy Mikołaja - magiczna podróż do Rovaniemi
  • Zestawy skarpetek Coca Cola
  • Świąteczne koce Coca Cola
  • Vouchery Allegro

Ale uwaga! Trzeba zachować paragon.
Coca Cola 4jpg